Projektai

TELŠIŲ NAUJAMIESČIO MOKYKLOS STARTAS „KOMPIUTERIUKŲ RALYJE 2020“

Telšių Naujamiesčio mokykla pateko tarp 80 šalies mokyklų, kurios buvo atrinktos dalyvauti Kompiuteriukų fondo tęstinėje programoje „Kompiuteriukų ralis“. Programos tikslas – imtis pokyčių IT švietime, mokytis bei eksperimentuoti su naujomis technologijomis. Mokytojos, Dalia Vėlavičienė ir Jurgita Kazlauskienė, dalyvavo šventiniame „Kompiuteriukų ralio 2020“ atidarymo renginyje, kuris vyko Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Vilniuje. Mokytojos parsivežė ne tik pilną bagažą žinių bei įvairių emocijų, bet ir Kompiuteriukų fondo įrangos komplektą, kuriame buvo 8 BBC Micro:bit kompiuteriukai ir 4 dėžutės, pilnos elektronikos komponentų ir įvairių priedų.
Telšių Naujamiesčio mokyklos vyresnių klasių mokiniai jau susipažino su Micro:bit kompiuteriukais, jų galimybėmis. Pamokų metu jie mokosi dirbti Micro:bit programavimo aplinkoje, jungti elektrines grandines. Labai smagu matyti vaikų džiaugsmą, kai jiems pavyksta gerai atlikti užduotį ir pamatyti savo darbo rezultatą.
Ateityje laukia integruotos pamokos, judančių objektų kūrimas. Mokytojos pasiryžusios sudominti kolegas, kad ir jie įsitrauktų į šią veiklą. Jos tiki, kad pamokos su Micro:bit pakels mokinių motyvaciją, ir vaikams bus įdomiau mokytis.