Darbuotojai

Eil. Nr. Vardas Pavardė Pareigos
1 NERINGA ALVINSKIENĖ Mokytojos padėjėja
2 LIUDMILA ANDRIEJEVA Bendrosios praktikos slaugytoja
3 AIDA ATSTUPĖNIENĖ Mokytojos padėjėja
4 VAIDA AZLAUSKIENĖ Kineziterapeutė
5 DAIVA BAGUŽIENĖ Direktoriaus pavaduotoja
6 INGRIDA BALČIŪNIENĖ Auklėtojos padėjėja
7 ZITA BALNYTĖ Auklėtoja
8 DAIVA BERGAUDIENĖ Mokytoja
9 RAMUNĖ BRASIENĖ Mokytojos  padėjėja
10 VIRGINIJA BRUŽIENĖ Auklėtoja
11 ALYTĖ BURBIENĖ Auklėtoja
12 ELENA BUTIKIENĖ Auklėtojos padėjėja
13 LORETA ČĖSNIENĖ Mokytoja
14 ANDRIUS DACIUS Direktoriaus pav. ūkio ir bendriesiems klausimams
15 RAIMONDA DAMANSKIENĖ Mokytojos padėjėja
16 MONIKA DRIMBIENĖ Bibliotekininkė
17 VITA DURŠIENĖ Mokytoja
18 VIRGINIJA GAIDIENĖ Mokytoja
19 BIRUTĖ GEDGAUDIENĖ Mokytojos padėjėja
20 ADOLFINA GEDVILIENĖ Naktinė auklė
21 LINA GERINKSONAITĖ KLUMBIENĖ Mokytoja
22 ALINA GINTALIENĖ Mokytoja
23 STASYS JABLONSKIS Kiemsargis valytojas, naktinė auklė
24 GIEDRĖ JACHIMOVIČ Socialinė pedagogė
25 DAIVA JAKAVIČIENĖ Auklėtoja
26 SIMONA JANČAUSKIENĖ Kineziterapeutė
27 SALOMĖJA JANKAUSKIENĖ Mokytojos padėjėja
28 LAIMA JANUŠAITĖ Mokytoja
29 VALERIJA JARAŠAUSKIENĖ Masažuotoja
30 VACLOVAS JONUŠAS Vairuotojas
31 LINA JONUŠIENĖ Naktinė auklė, skalbėja
32 RŪTA JONUŠIENĖ Mokytoja
33 JŪRATĖ KAZALUPSKIENĖ Auklėtoja
34 JURGITA KAZLAUSKIENĖ Auklėtoja
35 SALOMĖJA KELPŠIENĖ Priešmokyklinio ug. ped.
36 IRENA KNIUKŠTIENĖ Priešmokyklinio ug. ped.
37 DANIA KONTRIMIENĖ Auklėtoja
38 TATJANA KORNEJEVA Valytoja
39 BIRUTĖ LAKŠTUTIENĖ Auklėtoja
40 JONAS LIATUKAS Darbininkas
41 LIUCIJA LYDIENĖ Naktinė auklė
42 ANTANAS LYDIS Vairuotojas
43 VIDA LIEKIENĖ Mokytoja
44 ASTA LUKOŠIENĖ Mokytoja
45 JURGITA LUKOŠIENĖ Logopedė
46 LAIMONAS MAŽEIKA Budėtojas
47 VIDA MIKALAUSKIENĖ Auklėtoja
48 JOLANTA MIKIENĖ Mokytoja
49 JOLANTA MOCKEVIČIENĖ Logopedė, auklėtoja
50 IRENA MONTRIMIENĖ Budėtoja
51 SAULIUS MUŠINSKAS Mokytojas
52 DALYTĖ NORKIENĖ Mokytojos padėjėja
53 LAURYNAS NORMANTAS Informacinių technologijų specialistas, mokytojas
54 LIONĖ PETRIKIENĖ Valytoja
55 RASA POCIENĖ Auklėtojos padėjėja
56 VITALIJA RAČINSKIENĖ Vyr. buhalterė
57 ALDONA RAIBUŽIENĖ Auklėtoja
58 GENĖ RALIENĖ Mokytoja
59         ANICETA RAUKTIENĖ Mokytojos  padėjėja
60 RAMŪNAS RAUKTYS Darbininkas
61 INA RUDNIKIENĖ Socialinė pedagogė
62 KĘSTUTIS SAPLINSKAS Direktorius
63 MARIJA SPUDIENĖ Logopedė
64 LORETA STANCELIENĖ Auklėtoja
65 ALDONA STANEVIČIENĖ Mokytojos padėjėja
66 DANUTĖ STASIULIENĖ Psichologė, mokytoja
67 KAZYS STASIULIS Mokytojas
68 ADELĖ STRĖLIENĖ Mokytojos padėjėja
69 LAIMA ŠVARAVIČIENĖ Auklėtoja
70 LAIMUTĖ URNIKAITIENĖ Mokytojos  padėjėja
71 VILMA VAIČIULĖ Mokytoja
72 DALIA VĖLAVIČIENĖ Mokytoja, logopedė
73 VIDA ZALECKIENĖ Sekretorė
74 INGA ZENIAUSKIENĖ Mokytoja
75 ALBINA ŽILINSKIENĖ Mokytoja
76 VIDA ŽILINSKIENĖ Mokytojos padėjėja
77 DAIVA ŽINDŽIUVIENĖ Auklėtoja